Dnes je Sobota 17 březen 2018, svátek má Vlastimil

Superstar

Košatka Pavel - 16 let, 27.11.2006, rubrika: Komentáře
Televizní stanice na nás měsíc co měsíc chrlí nové show, pořady a jiná lákadla. Některé televize vymýšlejí stále nové formáty a některé zase sázejí na osvědčené recepty.

Takovým receptem je i soutěž Česko hledá SuperStar. Nyní probíhají finálová kola její třetí řady a pořad se opět stal jedním z nejsledovanějších tohoto roku.
Televizi Nova, která tento pořad uvádí, se podařilo okolo každé série vytvořit neuvěřitelný kolotoč. Každý z finalistů má za sebou zástup fanynek a fanoušků, ochotných posílat jim hlasy. V každých novinách si přečtu o tom, že soutěžící byli na horolezecké stěně, zazpívali písně od poroty, atd. V televizních spotech na mě soutěžící mávají a zvou mě k dalším přenosům. Na internetu se to jen hemží informacemi, fotkami, drby a soutěžemi o vstupenky, které nechají jen málokoho klidným.
A právě proto je tento pořad úspěšný. Neznám nikoho, kdo by o SuperStar nic nevěděl, a myslím, že bych někoho hledal velmi obtížně! Ať chci nebo ne, SuperStar na mě číhá na každém kroku. Hlavní otázkou však zůstává, zda si soutěž takovýto obdiv zaslouží. Podle mého názoru ano. Soutěž opravdu obohacuje Českou Republiku o pěvecké talenty a to je jejím hlavním cílem. Věděli bychom bez SuperStar o Anetě Langerové? Možná ano, ale tato soutěž dává opravdickou možnost ukázat budoucím zpěvákům, co v nich je. Teď už jen zbývá držet pěsti našemu favoritovi a doufat, že právě on bude třetí českou SuperStar. Já umět zpívat, tak bych neváhal ani minutu a přihlásil se. I kdyby to možná nevyšlo, vyslechl bych si kritiku od lidí, kteří tomu rozumí a ještě bych navázal přátelství s ostatními soutěžícími.
Ale co si budeme povídat, Nově více než o talenty jde o zisky z poslaných SMS, které musí jít do astronomických částek. Ani nemluvím o tržbách z prodeje CD, ze stolní hry na motivy této soutěže atd. Zkrátka, někde se vydělávat musí.
Nova si o fanoušky pečlivě pečuje a tak rozdává na internetu hromady lístků na finálové večery a ti, kterým se štěstí vyhýbá, můžou od půl čtvrté zajít na generální zkoušku a spatřit své idoly. Této možnosti využívám já téměř každý večer, ale teď si musím dát na dva týdny přestávku, kvůli chřipce.
Když to nakonec zhodnotím, tak je SuperStar velmi kvalitní pořad se vším, co má mít. Diváci jsou dosyta nabaženi a televize Nova si vydělá a získá popularitu. Co víc bychom chtěli?


Počet hlasů: 11201, aktuální průměr: 2.4960
Ohodnoť tento článek (známkování jako ve škole) : 1. 2. 3. 4. 5.

Ostatní články autora :

1 ) Golem - řadový muzikál
2 ) Superstar
3 ) Queen v Praze
4 ) Můj koníček - Herectví
Počet názorů: 0 Přidat názor Zobrazit vybrané