Dnes je Sobota 17 březen 2018, svátek má Vlastimil

Reality show

Michaela S. a Aneta K., 15.12.2006, rubrika: Komentáře
Jsou Reality show skutečně tak reálné, jak si všichni myslí? Copak je reálné, aby byl člověk zavřený 100dní ve vile s cizími lidmi nebo měsíc na opuštěném ostrově bez známky civilizace?

I když se to zdá jako moc zajímavý nápad, ve skutečnosti je to jedno velký divadlo. Někomu se to divadlo líbí a je ochotný tomu věnovat každý večer, někomu se to ale hnusí. Ale nikdo tomu neunikne. V ČR není snad jediný člověk, který by nevěděl, co to znamená Reality Show, ale každý se na to dívá jinak.

Z pohledu Míši
Televize prima vsadila na reality Show jako je například Trosečník, Chůva v akci nebo Jste to, co jíte. V trosečníku je podle mého názoru dobré, že si člověk může zkusit jaké má hranice. Také zjistí, jak se žilo v minulosti. Soutěžící musí také bojovat proti protivníkům. Určitě je také láká výhra.
První reality show, která podle mě pomáhá je Jste to, co jíte. Pomáhá lidem ke zdraví a k lepšímu způsobu života. Podle mého názoru jsou ostatní show bez účelu, jenom k pobavení.

Z pohledu Anety
Já se na televizi moc nedívám, a když ano, tak jí zas rychle vypnu. A proč? Protože v televizi není nic kromě seriálů a reality show. Například Trosečník. Nápad je to dobrý, ale to je asi tak všechno. Nelíbí se mi, že je to předtočený a navíc to už tady jednou bylo, v podobě americké verze. Podle mě dát někomu hromadu peněz za to, že bude dělat šašky před celým národem, je hloupost. Třeba Jste to, co jíte. I když to pomáhá, zároveň to ubližuje. Já bych se nikdy nikam do podobné soutěže nepřihlásila, protože nepotřebuji, aby si celá republika povídala o tom, jak mám velký zadek.

Autorky článku:
Aneta Králíková, 15 let
Michaela Sokolová, 15 let


Počet hlasů: 10453, aktuální průměr: 2.5067
Ohodnoť tento článek (známkování jako ve škole) : 1. 2. 3. 4. 5.

Ostatní články autora :

Toto je jediný článek autora.
Počet názorů: 0 Přidat názor Zobrazit vybrané